Сообщество

Твір на тему: «Я - українець»

Я – українець. Що для себе я вкладаю в це поняття? Для того, щоби мати змогу надати відповідь на це досить суперечливе питання, потрібно подивитися з різних сторін. Перш за все цей світ я вперше побачив саме в Україні. Мої батьки, бабусі та дідусі, мої друзі та знайомі – всі вони народилися саме тут. І саме в Україні відбулися всі важливі, знакові події мого життя теж. Кожний з нас любить те місце, де розпочався його власний життєвий шлях – село, місто, країна. Це і є уособленням слова Батьківщина.

Для мене бути українцем – це не просто бути власником паспорта із тризубом. Це набагато більше. Бути сином українського народу означає дивитися на оточуючий нас світ і всі явища, що в ньому відбуваються через призму світогляд нашого народу, який сформувався за століття. Так, як це закладено в нашій культурі. Привітність, гостинність, любов до правці та власної землі, прагнення до волі та свободи – ці риси споконвіку характерні для українського народу. Родинне коле та невпинна праця відіграють дуже важливу роль в житті кожного справжнього українця. Поважне ставлення до батьків та представників старшого покоління також є невід’ємною складовою традиції нашого народу. Ми не боїмось важкої праці, і робимо свою справу натхненно.

В наш час кожен українець повинен свято шанувати своє минуле, намагатися знайти гідне місце в сьогоденних реаліях та внести свою лепту в процес становлення та розбудови держави як такої. Ми не маємо морального права бути в кінці всіх без винятку сфер суспільного життя – культура, наука, економіка, досвід інших країн світу. Ми маємо чужому навчатися і свого не цуратися, зберігаючи при цьому все те цінне, що є в нашій історії. Нормальні умови повсякденного життя, за яких кожен мешканець нашої країни буде відчувати себе матеріально забезпеченою у всіх сенсах цього слова, а також матиме всі необхідні умови для духовного розвитку.

Науковці та митці, діячі культури та науки, політики різного штибу – всі вони черпали, черпають і напевно будуть черпати енергію для своїх дій та звершень в рідній землі. І хотілося щоби всі вони були направлені на благо Батьківщини. Богдан Хмельницький, Тарас Шевченко, Володимир Винниченко, Михайло Грушевський, а також наші сучасники Андрій Шевченко, брати Кличко, ціла плеяда спортсменів – кожен з них навіки вписав своє ім’я в історію країни. Вони є яскравим прикладом того, як працювати рідної країни.
Уважаемые пользователи сайта 12 баллов! Осставляя коментарий, положительный или отрицательный, придерживайтесь простых норм приличия. Оскорбление и угрозы в адрес посетителей сайта, ненормативная лексика, унижающая человеческое достоинство - без придупреждения удаляются!