Сообщество

Твір на тему: «Що таке гідність людини»

Кожен з нас є унікальною та неповторною особистістю. Так, ми усі різні, але прагнення стати людиною з великої літери є тією самою спільною рисою, що єднає нас. І саме тому наші батьки намагаються зробити все можливе, аби їх улюблений нащадок виріс та став гідним членом соціуму. Але в то й же час не всі з нас знають, що таке гідність і що це значить «бути гідним».

Все своє життя ми зіштовхуємося із необхідністю робити певні вчинки та приймати рішення, частина з яких є важливими через свою здатність впливати на наше майбутнє. Звичайно, деякі з них є правильними, а деякі призводять до певних помилок. Все своє життя ми вчимося і в той же самий час розвиваємось. Морально-етичні принципи, які є загальноприйнятними для суспільства, слугують нам орієнтиром. На них ми і намагаємось рівнятись.

Що стосується гідності, то це, перш за все, набуте вміння тримати свої думки та дії чистими. Це допомагає вести себе правильно в різних життєвих ситуаціях, ефективно переборюючи особисті емоції та слабкості, якщо такі присутні. Гідність – це квінтесенція внутрішнього відчуття благородства та відповідальності за життя та здоров’я дорогих та близьких вам людей. Чисті думки людини є базовою основою для всіх її вчинків. Коротко резюмуючи, наявність в людини таких якостей як порядність, благородство, чесність, співчуття до оточуючих разом із доброзичливістю дає змогу називати людину по-справжньому гідною.

Наш життя насичене різноманітними подіями, труднощами та складнощами. В ньому знаходиться місце для всього – для радощів і, на жаль, горя, для випробувань та різноманітних нагород. Деколи ми змушені мати справу із болем, зрадою, підлістю та несправедливістю оточуючого світу. Це теж є складові життєвого шляху. Але тільки від нас залежить, чи гідно ми складемо ці життєві іспити та випробування, вийшовши з них із честю переможцями, чи, може, піддавшись труднощам, зламаємось, тим самим втративши власну гідність.

У сучасному світі так важко знайти той самий шлях, який можна назвати правильним. Причина тому – еталони правильної поведінки та моральні принципи постійно усуваються на другий план, поступаючись місцем матеріальним речам. Сподіваюсь, що все зміниться на краще, адже найбільшою цінністю у суспільстві є людське життя. Прожити життя гідно – важко, але можливо. Саме це я й хочу на власному прикладі довести, і для того прикладаю максимум зусиль.
Уважаемые пользователи сайта 12 баллов! Осставляя коментарий, положительный или отрицательный, придерживайтесь простых норм приличия. Оскорбление и угрозы в адрес посетителей сайта, ненормативная лексика, унижающая человеческое достоинство - без придупреждения удаляются!