Сообщество

Твір на тему: «Як я розумію кохання»

Скільки людей, стільки і поглядів на вічне філософське питання «Що таке кохання?». При цьому одні кажуть, що справжня любов приходить лише один раз в житті. Інші ж, що в кожному віці є свій особливий різновид кохання. Недарма всі видатні митці світу присвячували цьому почуттю свої твори. Поеми та вірші, оповідання та романи, художні картини та скульптури, театральні п’єси та фільми – тематика кохання дуже популярна, адже воно є нескінченим джерелом творчого натхнення.

Так яким ж може бути кохання? – Перше та останнє, щасливе та, на жаль, нещасливе, взаємне та нерозділене. Протягом всього життя воно супроводжує нас, хоча деколи ми цього можемо не знати та не помічати. Це прекрасне почуття дає нам наснагу та бажання творити. Деколи разом із них приходить і нещастя. Як показує життєва практика, частіше всього це трапляється, коли у двері та серце голосно стукає перше кохання. Біль та розчарування часто приходять разом із ним, але без цих небажаних супутників іноді неможливо обійтись.

Що є в моєму розумінні кохання? Не відкрию Америку, якщо скажу, що багато відомих людей намагалось надати цьому почуттю чітко визначене словесне визначення. В багатьох аспектах їх думки та погляди дещо різняться. Причина тому досить прозаїчна – кохання для кожного з нас значить щось своє, особисте. Саме через це нам подобаються зовсім різні люди, ми кохаємо по-різному. І це тільки плюс.

На жаль, я поки що не зустрів те саме, справжнє кохання. Так, я досить багато чув та читав про нього, але поки що не мав нагоди сповна відчути його. Як зрозуміти, що саме воно постукало до серця? А якщо це воно, то як можна дійти висновку, що воно є справжнім? Звісно, ані я, ані мої друзі не мають чіткої відповіді на ці питання. Так, це сильне захоплення людиною, її зовнішністю, її діями, всім, що так чи інакше із нею пов’язано. Втім, мені поки що це невідомо.

Кохання неодмінно приходить в життя до кожного з нас. Одного дня воно точно прийде і до мене. І саме тоді я зможу точно відчути його істинну сутність. Ну а доти я можу судити про нього лишень з літературних творів відомих письменників, які на власний розсуд намагались передати всю палітру барв та кольорів через слова та літери. Чи вдалось їм це, більш ніж красномовно свідчить всесвітнє визнання багатьох з геніїв письма і мільйони поціновувачів по всьому світу, які із затамуванням подиху знову і знову перечитають їх твори, багато з котрих справедливо називають не інакше як шедеври.
Уважаемые пользователи сайта 12 баллов! Осставляя коментарий, положительный или отрицательный, придерживайтесь простых норм приличия. Оскорбление и угрозы в адрес посетителей сайта, ненормативная лексика, унижающая человеческое достоинство - без придупреждения удаляются!