Сообщество

Твір на тему: «Скарб, що потрібен людині»

Про що саме потрібно писати по цій темі мені спочатку було достеменно невідомо. Що може бути тим самим скарбом, про який йде мова – гроші, якісь духовні чи матеріальні цінності? Беззаперечно, без них людині важко обійтись. Але той, хто придумав саме цю тему, напевно мав на увазі зовсім інші скарби.

Душевні багатства – ось що на мою думку потрібно мати кожній людині. І це зовсім не доброта та щедрість, про які багато з нас одразу подумає. Звичайно, це гарні риси, які не можуть не подобатися. Тим більше, що із кожним роком їх цінність невпинно зростає.

Відвага, хоробрість, стійкість у прийнятті серйозних рішень у вирішенні проблем та негараздів, що виникли. Саме це, на мою думку, і є важливим душевним скарбом. Окрім того ним можна й треба вважати повагу до себе самого та почуття власної гідності.

Дивно, але вміння прощати в наш час теж можна назвати великим душевним скарбом. Як приклад: на спортивному майданчику хтось випадково чи навмисно жбурнув у вас чи ваших товаришів м’ячем, спричинилася бійка. Причина – ворожнеча та суперництво, що оволоділи вами та вашими друзями у той момент.

Знання. Без них душевний скарб не може існувати. Вони потребують значних витрат часу та сил, але цей скарб точно вартий цих жертв. Як каже народна приказка «Знання не носять за плечима». Кожного нового дня вони стають нам у пригоді. За наявності потрібних запчастин та деталей людина, що має відповідний багаж знань, може легко полагодити диван чи побутову електрику, що зламалася. Більш того, вона може дати дієву експертну пораду іншому, хто в цьому має потребу.

Джерелом знань є книги, постійне спілкування із іншими людьми, перегляд телевізійних передач, веб-ресурсів, газет та журналів. Крім того, багато цікавого можна дізнатись завдяки повсякденним спостереженням за оточуючим світом. Під час подорожей ми також можемо багато чого цікавого дізнатися.

Любов та кохання – це справжній великий скарб, що ми маємо зберігати в своїй душі. Яскравий тому приклад – повісті Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків». В цьому безсмертному літературному творі головний герой черпає наснагу саме завдяки коханню. Це тепле чисте почуття зігріває його серце, надає йому сил для роботи та творчої діяльності.

Часи змінюються, але потреби людини в душевному спокої та комфорті є досі незмінними. І навряд чи в майбутньому щось в цьому плані кардинально зміниться.
Уважаемые пользователи сайта 12 баллов! Осставляя коментарий, положительный или отрицательный, придерживайтесь простых норм приличия. Оскорбление и угрозы в адрес посетителей сайта, ненормативная лексика, унижающая человеческое достоинство - без придупреждения удаляются!