Сообщество

Твір на тему: «Людина в сучасному світі»

Світ, в якому ми живемо, практично безмежний, неосяжний і часом дуже парадоксальний. Бідність впритул межує із багатіями та розкішшю, голод межує із переїданням, а щастя і горе майже весь час йдуть пліч-о-пліч. Коли одні мають у своєму розпорядженні сучасні смартфони, автівки, літають на відпочинок на відомі курорти, інші люди мріють про хорошу роботу, смачну їжу, та навіть чисту воду з крану, а не з брудної ріки, куди промислові гіганти зливають свої відходи.

Науково-технічний прогрес невпинно крокує вперед, але, незважаючи на це, людство так і не досягло загального щастя та миру. Виявляється, побутові зручності та комфорт не мають аж ніякого впливу на почуття радості та любові, доброти та милосердя до оточуючих людей.

Медична наука за останнє сторіччя досягла не аби яких успіхів в своєму розвитку. Лікарі вправно вміють пересаджувати людські органи та вирощувати штучні замінники. Але все одно люди хворіють й нерідко передчасно уходять з життя. І хоча на вулиці XXI століття, здобутки сучасної медицини досі не можуть оцінити мільйони людей по всій планеті, адже в них банально бракує на це грошей. Досить часто ми виявляємося безпорадними, коли не можемо врятувати близьку людину від невиліковної хвороби. А скільки подружніх пар не можуть мати дітей?.. СНІД, вірусні захворювання нового типу, синдром хронічної втоми та лихоманки – все це узагальнено прийнято називати новими хворобами цивілізованого суспільства.

Так, мешканці розвинених країн світу майже не знають що таке виснажлива фізична праця чи недоїдання. Але разом із тим їх головним болем є неправильне харчування та постійні стреси. Не дивлячись на легкий доступ до будь-яких знань, люди, як це не дивно, не стають мудрішими. Прикро, але більшість з наших сучасників лишень хочуть розважатися.

Забруднення оточуючого середовища – ця тема навряд чи колись втратить свою актуальність. Настав час відверто сказати, що знищення навколишнього середовища невідворотно призведе до знищення самого людства як виду.

Сучасний світ, незважаючи на здобутки науки та техніки, не є комфортним і зручним середовищем для проживання. Доброта та любов до оточуючих – ось що, на мою думку, може врятувати його від катастрофічних наслідків у майбутньому. Дбайливе ставлення до природи та її ресурсів, в особливості це стосується вичерпних ресурсів, повинно докорінним образом змінити ситуацію, яку ми змушені спостерігати прямо зараз.
Уважаемые пользователи сайта 12 баллов! Осставляя коментарий, положительный или отрицательный, придерживайтесь простых норм приличия. Оскорбление и угрозы в адрес посетителей сайта, ненормативная лексика, унижающая человеческое достоинство - без придупреждения удаляются!