Сообщество

Твір на тему: «Проблеми сучасної молоді»

Як правильно жити, які моральні принципи будуть головними – на ці та інші питання намагається знайти відповіді кожне покоління, активно критикуючи при цьому той образ життя, який веде молодь. Минають сторіччя та тисячоліття, а це питання досі є більш ніж актуальним. Таким воно вочевидь залишиться й надалі. І це не дивно, оскільки суспільство постійно змінюється, а тому змінюються і його пріоритети.

В процесі адаптації до якісно нових умов повсякденного життя кожне покоління намагається створити свій власний захисний механізм та норми поведінки. Як наслідок, протиріччя між батьками та дітьми неможливо оминути. Те, що ще недавно було нормою, згодом стає архаїзмом – тим, що вже не є на потребі часу. І молодь, як ніхто інший, це точно відчуває. Вона гостро та при цьому оперативно реагує на всі зміни, що мають місце в суспільно-культурних процесах. І саме в цей час вона і стикається із певними труднощами, які неодмінно потрібно вирішити.

Звісно, на перший погляд, може здатися, що сучасна молодь практично нічим суттєвим не переймається. В них є все, чого тільки можна бажати - передові технології, комп’ютерна техніка, інтернет та багато чого іншого. Того, що не було в їх батьків. Проте це уявлення досить хибне. Проблеми сучасної молоді набагато глибші, ніж це може здатися. Незважаючи на досить великий вибір можливостей та існуючих способів досягнення потрібної мети, молодій особі досить важко зробити правильний вибір та сформувати відповідний світогляд. Тим більше, що цьому дуже часто заважає пануюча у суспільстві подвійна мораль. Інколи дуже важко не скотитися до рівня пересічного громадянина, якому байдуже все, що особисто його не стосується.

Часто відсутність моральних принципів замінюється дещо спотвореними нормами повсякденного життя, де головною цінністю є наявність грошей та можливості за них купити все, що заманеться. Друзів та кохання також. В той самий час таки риси, як чесність, милосердя та духовність, на жаль, все більше сприймаються суспільством як ознака слабкості особистості. Жорстокість неодмінно виникає там, де живе спілкування витісняється спілкуванням в режимі онлайн, де з’являється відчуження між людьми.

Гнучкість поглядів на життя та його різні аспекти – головна риса молодого покоління. Саме в ньому сховане зброя, завдяки якій молодь в змозі відрізнити фальш від істини, справжні цінності від фальшивих.
Уважаемые пользователи сайта 12 баллов! Осставляя коментарий, положительный или отрицательный, придерживайтесь простых норм приличия. Оскорбление и угрозы в адрес посетителей сайта, ненормативная лексика, унижающая человеческое достоинство - без придупреждения удаляются!