Сообщество

Твір на тему: «Дружба у публіцистичному стилі»

Який сенс люди закладають у всім відоме слово «дружба»? Перш за все одночасно із його згадуванням одразу виникають асоціації із близькістю певних інтересів та поглядів на життя, зацікавленістю одне в одному, щирістю та відкритістю. Але в той же час люди часто готові отримати від дружніх відносин якийсь певний зиск і при цьому не готові щось віддати взамін. Помилкове сприйняття «Ти – мій друг, і тому ти маєш себе вести так, як мені захочеться». Але насправді це шлях в нікуди.

Перші дружні контакти ми, як правило, заводимо на гойдалках та у пісочницях, де граємося разом із іншими дітьми. Згодом ходимо одне до одного на дні народження, тісно спілкуємось не тільки в шкільних класах та університетських аудиторіях, а й за їх межами, намагаємось підтримувати теплі стосунки навіть через багато років де б ми фізично не знаходились. Незважаючи на це, кожен з нас все одно займається власними справами, власноруч вирішує проблеми та негаразди, що можуть з’явитись на життєвому шляху, та без допомоги ззовні влаштовує свій побут та повсякденне життя.

Звичайно, дружба теж поняття зовсім не вічне. Як показує життєвий досвід люди перестають товаришувати через певні причини, і найчастіше це – заздрощі, батьківський чи суспільний осуд стосунків із людьми. Все може бути. Коли ми стаємо дорослішими, дружні стосунки руйнуються та згодом втрачаються через брак вільного часу – робота поглинає нас із головою, родинний та побутовий клопіт приковує до себе всі думки та дії, проблеми та негаразди змушують концентруватись саме на їх вирішенні. Нерідко наші життєві шляхи розходяться до інших міст, ба навіть країн і континентів. А хтось просто втрачає колишній інтерес до спілкування.

Сучасне суспільство, на мою думку, з легкістю може запропонувати нами безліч способів втрати друзів та товаришів. Якщо не перейматися цим питанням, таке поняття як дружба може непомітно для оточуючих зникнути як явище. Але й в той же час вона не може раптово з’явитись, якщо цього навіть дуже сильно забажати одного дня. Вона народжується лише тоді, колі в людей є взаємна повага та зацікавленість у постійному спілкуванні.

На відміну від родичів друзі – це люди, зв'язок із якими обумовлений бажанням та необхідністю всім, що маєш. На жаль, останнім часом ми часто плутаємо дружбу із приятелюванням, просто приємним спілкуванням, тим самі підміняючи саме поняття дружби та її первісний сенс. В дружбі найголовніше просто бути собою, проявляти свої найкращі риси.
Уважаемые пользователи сайта 12 баллов! Осставляя коментарий, положительный или отрицательный, придерживайтесь простых норм приличия. Оскорбление и угрозы в адрес посетителей сайта, ненормативная лексика, унижающая человеческое достоинство - без придупреждения удаляются!